Wózki, skrzynki i stoły warsztatowe

Wózki warsztatowe

Wózki warsztatoweCharakterystyka wózka warsztatowego GEDORE

Osłona ramy: pionowe i poziome odbojniki chronią przed uszkodzeniem nie tylko wózek narzędziowy, ale również pozostałe wyposażenie warsztatu i inne pojazdy.

Szuflada z łożyskami kulkowymi: prowadnice na łożyskach kulkowych zapewniają bezpieczne i lekkie wysuwanie szuflad przy ich maksymalnym obciążeniu, jak również pełny wysów, który ułatwia dostęp do szuflady.

Indywidualna blokada szuflad: obok centralnego zamknięcia, każda szuflada posiada indywidualną blokadę, uniemożliwiającą przypadkowe jej otwarcie w czasie transportu. Odblokowywujemy uchylną listwą, naciskaną pod uchwytem szuflady. Blokada zatrzaskuje się automatycznie przy zamknięciu szuflady.

Nośność: Obciążalność szuflad wynosi 40 kg. Nasze zestawy narzędzi np. S 1004 M i S 1007 M ważą łącznie 40 kg. Jedna szuflada udźwignie wszystkie 250 narzędzi!

Otworowanie czworokątne 9x33mm: otworowane powierzchnie do zawieszania uchwytów i rynienek na często używane narzędzia. Uchwyty i rynienki są łatwe do zawieszania.

Malowanie proszkowe: malowanie proszkowe zapewnia najlepszą ochronę antykorozyjną przy równoczesnej skrajnie dużej wytrzymałości na zarysowania. Malowanie proszkowe chroni środowisko, nie zużyty proszek jest odzyskiwany. Zrezygnowano także z rozpuszczalników.
Wózek warsztatowy
Wózki warsztatowe

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatoweDobry, solidny stół roboczy potrzebny jest w każdym profesjonalnym warsztacie i zakładzie mechanicznym. Oczywiście oprócz doskonałych walorów technicznych, powinien być jeszcze estetyczny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę stołów warsztatowych, wykonanych z najlepszych jakościowo surowców.

Posiadamy również stoły wózkowe, które dzięki zamontowanym kołom dają się łatwo przemieszczać, a także stoły do samodzielnego montażu.

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe

Stoły do samodzielnego montażu

Stoły do samodzielnego montażu

Stoły wózkowe

Stoły wózkowe

Skrzynki narzędziowe

Oferujemy szeroką gamę skrzynek narzędziowych, które są niezastąpione w każdym warsztacie i domu. Mogą Państwo dowolnie skompletować potrzebne narzędzia lub wybrać gotowy zestaw, który zaproponowali nasi specjaliści.
Skrzynki narzędziowe foto 1
Skrzynki narzędziowe foto 3
Skrzynki narzędziowe foto 2
Skrzynki narzędziowe foto 4
Przykładowy zestaw narzędzi w poręcznej skrzynce
Skrzynki narzędziowe foto 5
Skrzynki narzędziowe foto 6